دسته بندی ها


بازديد سايت
افراد آنلاين : 5
بازديد امروز : 1,353
بارديد ديروز : 3,718
بازديد کل : 4,674,817

تبليغات
قیمت هتل مشهد لباس مجلسی
هرلحظه ي همراهي ماخاطره اي بود

انگارکه ازمشت قفس رستي ورفتي
يکباره به روي همه دربستي ورفتي

هرلحظه ي همراهي ماخاطره اي بود
اماتوبه يک خاطره پيوستي ورفتي

نفرين به وفاداري ات اي دوست که بامن
پيمان سرپيمان شکني بستي ورفتي

جاماندن تصويرتودرسينه ي من!آه!
اين آيينه راآه که نشکني ورفتي

#فاضل نظری

 

 


 مردی با عجیب ترین اعتیاد دنیا (عکس)

یک مرد جوان اعتیاد بسیار عجیبی دارد . او 21 سال است که به گچ گرفتن اعضای بدنش اعتیاد پیدا کرده است.

 

این جوان اهل شیکاگو به گچ گرفتن اندام های بدنش اعتیاد پیدا کرده است و بدون آنکه استخوانی از بدنش شکسته باشد دوست دارد آن را گچ بگیرد. این اعتیاد برای مدت 21 سال است که همراه اوست و راهی برای خلاصی از آن پیدا نکرده است.

 

“کوین” جوان 27 ساله ای است که عجیب ترین اعتیاد دنیا را دارد و از آن بسیار لذت می برد در حالی که شاید اکثر انسان های زمین اگر یه روز جای او باشند دیوانه می شوند چرا که انجام بسیاری از کارهای زندگی سخت می شود.

 

این مرد از ابتدای اعتیادش تا به حال بیش از 50 هزاردلار خرج خرید آتل های گچی یا گچ گرفتن بدنش به روش سنتی کرده است. در حالی که وی می داند این کار بسیار احمقانه و عجیب است اما بازهم اسرار دارد آن را انجام دهد.

 

این جوان می گوید:” من کاملا سالم هستم و بدنم حتی یک خراش هم ندارد اما وقتی در یک آتل قرار میگیرم یا عضوی از بدنم در گچ باشد احساس راحتی بیشتری می کنم و حس خوبی در رگ های من جاری می شود. “

 

وی در ادامه افزود:” در سن 6 یا 7 سالگی بودم که این اعتیاد شروع شد و آن زمان به دنبال این بودم تا دستمال های دستشویی را بدزدم و سپس خیسشان کرده و روی بدنم بگذارم تا احساس بهتری داشته باشم. این روزها به دنبال راهی برای از بین بردن این اعتیاد هستم اما هنوز نتوانسته اینکار را انجام دهم.”

 

مردی با عجیب ترین اعتیاد دنیا (عکس)

 

 


 خرافات عجیب و غریب میان مردم پاکستان (عکس)

همیشه برخی خرافات جالب نخواهند بود حال این یکی از خرافات معمولی در بین مردم پاکستان هست. یکی از خرافات که در پاکستان ریشه دارد دفن کودکان معلول در خاک تا حد گردن به هنگام کسوف یا همان خورشید گرفتگی است.

 

این باور در پاکستان در میان برخی از مردم وجود دارد که دفن کودکان معلول در هنگام خورشید گرفتگی موجب بهبود آنها می شود . در حالی که اصلا معلولیت ربطی به این موضوع ندارد و تاکنون گزارشی پزشکی مبنی از بهبود کودکان دریافت نشده  ولی این خرافه ها همچنان در میان برخی از مردم رواج دارد.

 

خرافات عجیب و غریب میان مردم پاکستان 

خرافات عجیب و غریب میان مردم پاکستان (عکس)

 خرافات عجیب و غریب میان مردم پاکستان

خرافات عجیب و غریب میان مردم پاکستان (عکس)

 


رنگ سال ۹۵, رنگ سال ۱۳۹۵

رنگ صورتی کوارتز و آبی روشن دو رنگ انتخابی موسسه پنتون

برای سال ۲۰۱۶ – ۱۳۹۵

موسسه پنتون که هر سال رنگ مربوط به سال جدید را اعلام می کند امسال نیز در اطلاعیه ای رنگ سال ۲۰۱۶ سال ۹۵ را اعلام کرد.

از سال ۱۹۹۰ میلادی تا کنون، موسسه “پنتون” رنگ مخصوص سال را انتخاب کرده است، آنها با این کار خود باعث می شوند مشتری ها در دوازده ماه آینده، رنگ خاصی برای پوشش ها یا خریدهای مرتبط شان داشته باشند. بسیاری از پیش بینی ها برای رنگ سال ۲۰۱۶ غلط از آب درآمد و به لطف موسسه پینتون دو رنگ عالی و با نشاط و دی عین حال آرامش بخش آبی روشن و صورتی کوراتز دو رنگ برای ۱۲ ماه سال ۲۰۱۶ انتخاب شدند.

رنگ سال 1395

رنگ صورتی روشن برای سال ۲۰۱۶ – ۱۳۹۵ حس نشاط، خونسردی و آرامش را در فرد ایجاد می کند
 رنگ صورتی کوارتز و آبی روشن دو رنگ انتخاب شده موسسه پنتون برای سال۲۰۱۶ – ۱۳۹۵
رنگ صورتی روشن یا همان صورتی سنگ کوارتز Rose Quatz یکی از رنگ های انتخاب شده شرکت پنتون برای سال ۲۰۱۶ رنگ سال ۹۵ است. این رنگ حس نشاط،خونسردی و آرامش خاصی را در فرد ایجاد می کند.

رنگ سال

رنگی آبی روشن Serenity برای سال ۲۰۱۶ – ۱۳۹۵ حس آرامش را در فرد ایجاد می کند
 
رنگی آبی روشن Serenity هم دومین رنگ انتخابی شرکت پینتون برای سال ۲۰۱۶ سال ۱۳۹۵ است.
 
این رنگ هم حس آرامش را در فرد ایجاد می کند.
 

رنگ سال2016

شرکت رنگ پنتون رنگ سفید استخوانی را به عنوان رنگ سال ۲۰۱۶ اعلام کرد
 
شرکت رنگ پنتون رنگ سفید استخوانی را به عنوان رنگ سال ۲۰۱۶ اعلام کرد. با توجه به قوی بودن این رنگ می توان در طیف های مختلف از آن استفاده کرد. از این رنگ هم به عنوان رنگ پایه و هم به عنوان یک رنگ مکمل قوی می توان استفاده کرد. برای اولین بار در طول سالهای اخیر، این کمپانی امسال ۲ رنگ را به عنوان رنگ مد و فشن سال ۹۵-۲۰۱۶ انتخاب کرد.

رنگ سال1395

رنگ سال ۹۵
مدیر اجرایی موسسه رنگ پیتون در توصیف رنگ سال ۲۰۱۶ – ۱۳۹۵ آن را به سایه هایی ظریف و جذاب که انسان را به گرمی در آغوش می کشد تشبیه می کند

 


 مهربان ترین زن دنیا کیست ؟ (عکس)

این پیر زن یک فرشته است. زنی که زندگی خود را وقف کودکان بی سرپرست میکند.

 

مهربانی درجه های مختلفی دارد و دسته بندی آن ها متفاوت است به گونه ای که شاید یک نفر را بتوان مهربان دانست به خاطر کار خوبی که انجام می دهد اما زمانی هست که یک نفر از همه چیز خودش می گذرد برای دیگران و این نوع مهربانی بسیار بالاست.

“کونگ ژنیان” یک پیرزن 65 ساله اهل چین است که به درجه بالایی از مهربانی رسیده است اما کسی قدر وی را نمی داند. این خانم از 40 سال پیش سرپرستی کودکان بی سرپرستی که مشکلات جسمی و ذهنی دارند را به عهده گرفته است بدون آن که کسی کمکش کند.

 

مهربان ترین زن دنیا کیست ؟ (عکس)

وی اولین بچه را در کنار خیابان پیدا کرده است و از آن پس تا کنون تصمیم گرفت تا همه بچه های بی سرپرستی که در خیابان رها می شوند را بزرگ کند. او تا در حال حاضر 39 کودک را به سرپرستی گرفته است که بزرگترین آن ها 27 سال دارد و اکنون زندگی شخصی خود را آغاز نموده است.

در میان بچه هایی که او بزرگ کرده است 6 نفر وارد دانشگاه شده اند و برخی که مشکلات ذهنی داشته اند توانسته اند با تلاش فراوان خود را به آموزشگاه های عالی برسانند. این همه موفقیت و مهربانی اما دستمزدی بسیار عجیب از سمت دولت داشته است.

دولت چین خانه و محل زندگی این خانم را به خاطر تخلف از قانون سرپرستی مصادره کرده است. آن ها در قانون اجازه نمی دهند کسی بیش از 3 کودک به فرزندخواندگی بگیرد و این خانم مهربان این کار را کرده است.

 

 


 پیرزنی جالب که فقط 11 سال سن دارد ! (عکس)

کودکی 11 ساله که بخاطر یک بیماری به این روز افتاده ولی امیدوار به زندگی است . “آشناتی الیوت اسمیت” دختر 11 ساله ای است که هفته پیش به خاطر بیماری خود در مدرسه مورد مواخذه قرار گرفت. این دختر 11 ساله که یک بیماری نادر دارد به خاطر پوشیدن کلاه گیس در شرف اخراج از مدرسه بود.

 

به گزارش تالاب این دختر انگلیسی دچار بیماری نادر «آلوپسیا» است که باعث می شود 8 برابر سریع تر پیر شود و پزشکان اعتقاد دارند وی تا 15 سالگی بیشتر عمر نخواهد کرد. این بیماری بدن او را فرسوده کرده و چهره اش کاملا مانند پیرزن های 88 ساله است.

 

پیرزنی جالب که فقط 11 سال سن دارد ! (عکس)

 

پیرزنی جالب که فقط 11 سال سن دارد ! (عکس)

 

این دختر به خاطر بیماری خود از کلاه گیس استفاده کند که البته در مدرسه به خاطر بنفش بودن این کلاه گیس به مشکل خورده است. مسئولین مدرسه اعتقاد دارند کلاه گیس این دختر باعث می شود تا دیگر دانش آموزان به فکر رنگ کردن موهای خود بیافتند.

 

این اتفاق تا حد اخراج این دختر از مدرسه هم ادامه پیدا کرده است و به گفته پزشکان معالج او از نظر روحی ضربه شدیدی به وی وارد شده است چرا که چهره او با دیگر دانش آموزان فرق دارد و برداشتن کلاه گیس باعث جدا ماندن او از دیگر دانش اموزان می شود.

 

 

 


ممکن هست خودرامعرفی کنید؟. بخونید زیباست .....

جوانی با قصد مزاحمت به یک دختر پیام داد:


ممکن هست خودرامعرفی کنید؟
دختر گفت بله چراممکن نیست من حواء هستم ازپهلوی تو آفریده شدم تا اذیّتم نکنی و فراموش نکنی قطعه ای ازوجودتم! من هدیه الهی هستم که به تو ارزانی شد تا بعد ازخروج از بهشت تنهاوافسرده نباشی. وقتی دنبال همدم بودی مونس تنهائی تو شدم، من مادر ، خواهر ، دختر ، همسر و دوشیزه شدم تا پاسدار کیان خانواده ات باشم! من سوره نساء ، مجادله ، نور ، طلاق ، مریم ، هستم! من همانم که وقتی مادر شدم بهشت در زیر پایم قرارمیگیرد من همانی هستم که نصف میراث ات را برایم تعیین کرده اند نه بابت کسرشأنم بلکه، برای اینکه مسؤلیت تمام هزینه و امورمالی ام را تو عهده دارهستی! من همانی هستم که پیامبر فرمود: شما راسفارش میکنم به زنان نیکی کنید؛

حال جناب محترم شما که هستید؟
جوان پاسخ داد من توبه کننده بسوی اللّه هستم آفرین به مادری که تو را تربیت نموده است....


فال انلاین 2016

 

فال 2016 برای فروردین
 
گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت
                                               ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت،رفت
 
هر چه بوده و نبوده، مال گذشته است وباید رهایش کنید. می شود تاریخ گذشته را بست و به تقویم امروز نگاه کرد و فردایی روشن تر نوشت. برخی ها متکبرند و دوست دارند جور و جفایی کنند، از آنها دوری کنید! دلی که سست است، زود گرفتار می شود و اگر گرفتار شد و رنجشی پیش  آمد، چون قابل پیش بینی بوده، اعتراض وارد نیست! نگذارید اختلافات سطحی شما و دوست به گوش دشمن برسد!
 
فال 2016 برای اردیبهشت 
 
در نهاد خانه ی عشرت صنمی خوش دارم
                                               کز سر زلف و رخش نعل در آتش دارم
 
شکر که در بر پاشنه ی خودش می چرخد! اگر پیچ و مهره های چهار چوب عشق و زندگی سر جای خودشان بسته و محکم شوند، حتی شانس هم به شما غبطه خواهد خورد.پایه های مناصب بلند پایه موفقیت بر نظم استوار است پس منظم باشید! برای هر موقعیتی طرحی مناسب فراهم کنید! توصیه طلایی: دریای زندگی روزی طوفانی و روزی استخری است. در سایه ی امن امید و دانایی بنشینید و خوش باشید که همه چیز گذشتنی است!
 
فال 2016 برای خرداد
 
جز آستان تو ام در جهان پناهی نیست
                                           سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست
 
روزی که حس کردید به دلخواه خود رسیده اید و آسوده اید، دیگر به چپ و راست نگاه نکنید و میخ ماندن خود را بکوبید. این شاخه آن شاخه کردن به معنی اتلاف زمان و انرژی است. روش خود را طوری طراحی کنید که اگر سنگ بارید، سقف شما آسیب نبیند و این نه به آن معنی است که سقف نداشته باشید تا غم باران سنگ را نخورید! هنگامی که از همه جا بلا می بارد، خوشا کسی که یاری مهربان دارد. دل که آسوده باشد باکی نیست!
 
فال 2016 برای تیر
 
خرم آن روز کزین منزل ویران بروم
                                         راحت جان طلبم وز پی جانان بروم
 
یکی می خواهد بماند و یکی می خواهد برود. اگر قصد دارید بروید، تعلل نکنید! اینکه بگویید می روم، اما بمانید، شما را کم ارج می کند. قبل از رفتن مقصد و مسیر را خوب بررسی کنید تا اگر راه به جایی نمی برد، بمانید. اگر در وضعیتی هستید که کسی باید دست شما را بگیرد، دست خود را عصا کنید و برخیزید که این بهتر است برای شما و زودتر مستقل می شود. به غمها فکر نکنید که شما را ضعیف می کند. فردا هم روز خداست!
 
فال 2016 برای مرداد
 
کنون که می رسد از بوستان نسیم بهشت
                                        من و شراب فرح بخش و یار حور سرشت
 
از آن سوی مرز زمستان شکستن یخهای نومیدی، بوی بهار موفقیت می آید. جهان دارد جوان می شود. شما نیز انگیزه های خود را جوان کنید و گوی موفقیت را بقاپید! از آن که خیرخواه نیست چاره جویی نکنید. دشمن راه و رسم دوستی را به شما نمی نمایاند. توصیه طلایی: به جای سرزنش کردن خود یا دیگران، خودتان و آنها ر ا ببخشید و با سینه ای بی کینه آیینه خوبی ها شوید! سخت است اما می ارزد.
فال 2016 برای شهریور
 
بگرفت کار حسنت چون عشق من کمالی 
                                            خوش باش ز انکه نبود این هر دو را ز والی
 
هر روز باید از دیروز بهتر شد و چنین است که حسن و زوال شما را زوالی نخواهد بود. گاه لحظه های کوتاهی است که سالهای آینده را طراحی می کنند. گوش به زنگ ثانیه ها باشید! رؤیایی بودن خوب نیست زیرا زندگی سرشار از واقعیت است و کسی که در رؤیاهایش دنبال هدفهایش می گردد، حتی در خیال نیز خوشبخت و کامروا نخواهد شد. هرگز در موضع ضعف و ناامیدی ننشینید. چنگ بیانداز به گیسوی موفقیت!
 
فال 2016 برای مهر
 
آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند
                                          آیا بود که گوشه چشمی به ما یاد کنند؛
 
از اهل ادعا دوری کنید. به نظریه های نامعقول توجه نکنید. مشکلات خود راه به غیر متخصص ها نگویید. درباره ی کسی که اطلاعت ندارید نظر ندهید. اگر نابرابری دیدید، نگویید کاردنیا همین است. برای رسیدن به برابری بکوشید. با آشنای دل خود وارد معامله ی عشق شوید. یادگاری های قدیمی را گرامی بدارید. درست است که ظواهر نیز برای قضاوت اهمیت دارند، اما پشت پرده هم راببینید! به این ها عمل کنید و خیرش را ببینید!
 
فال 2016 برای آبان
 
چندان که گفتم غم با طبیبان 
                                     درمان نکردند مسکین غریبان
 
غم دل را نباید به هر طبیبی گفت. طبیب باید حبیب باشد تا لبخندش جراحت دل را درمان کند. این خیلی سخت است که کسی تا یک دم غافل شد، بشنود کبوترش از بامش پرید، اما شاید نشانه ای باشد تا بدانیم کبوتری که پرید، ماندنی نبود پس چه بهتر که زود دانستیم و جلو دل را گرفتیم! وقتی که رفت، دیگر مهم نیست بر کدام بام نشسته! حسود که نیستیم؟ توصیه طلایی: هنگام جوشش احساسات، گوش شما و پند ادیبان!
 
فال 2016 برای آذر
 
به عزم تو به سحر گفتم استخاره کنم
                                             بهار توبه شکن می رسد، چه چاره کنم
 
زیر قول خودتان نزنید اما اگر همه شرایط جور است و پیمان شکنی به زیان نمی انجامد و سودی نیز دارد، چه چاره! حسرت بخورید که چرا همه خوشحالند و من تنها مانده ام، در را باز کنید و به جمع بپیوندید! سپاس گذار باشید، زیرا در حلقه دل دوستان برای شما نیز جا هست. هنگامی که روح و شخصیت شما به بی نیازی برسد، یک سکه هم که داشته باشید، گنج عالم با شماست. وقت آشکار شدن است. پنهان نباشید!
 
فال 2016 برای دی
 
ابر آذاری بر آمد باد نوروزی وزید
                                     وجه می می خواهم و مطرب که می گوید رسید
 
برخی از شادی ها رایگان هستند. از حالا که زمین دارد نوروزی می شود، طبیعت پر از خوشحالی فروشی رایگان است. به بازار خداوند بروید و بدون کارت اعتباری خرید کنید! اگر وامی می خواهید و نمی دهند، فعلا دندان بر جگر بگذارید تا سال مالی تموم شود. دور نیست که کریمی بیاید و مژده ای بیاورد . پس انداز خوبی است به شرطی که روز مبادا بتوانید آن را پیش انداز کنید. مالی که آسایشی برای شما نخرد، عدمش به ز وجود!
 
فال 2016 برای بهمن
 
ای قبای پادشاهی راست بر بالای تو
                                         زینت و تاج ونگین از گوهر والای تو
 
وقتی که حافظ می گوید جامه سروری و پادشاهی به قامت شما می آید، برخیزید و آن طور که در شأن خلیفة الهی شما است از  پله های دست نیافتی موفقیت های خاص بالا بروید . تنها هم نیستید. کائنات با شما همراهند. در دست شما چتری است که سایه اش بر هر که بیفتد، آفتابی می شود. چتر را باز کنید و در سایه عشق، آفتاب بفروشید! توصیه طلایی: فرودستان را به برتری برسانید تا فردا برتر این برتریها بشوید!
 
فال 2016 برای اسفند
 
دوس وقت سحر از غصه نجاتم دادند
                                          وندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند
 
اگر از رنجی و مشکلی فارغ شدید، درست است که کمکهایی هم داشتید، اما اصل همان کوشش خودتان بود. دل را از پرداختن به ماجراهای بیهوده و حاشیه ای منع کنید! سال آینده برای شما برکاتی دارد و  نتیجه یک سال کوشش و عاقلانه زندگی کردن را خواهید دید. صبوری و بالا رفتن ظرفیت شما سپر محکمی برای شما خواهد ساخت طوری که حرفها و رفتارهای رنج آور  دیگران در شما هیچ اثر ی نخواهد کرد. شما موفقید!


 تجربه جالب زایمان برای مردان (عکس)

بر اساس گفته شاهدان، به مردانی که قصد دارند این وضعیت را تجربه کنند به وسیله یک پد شوک‌های الکتریکی در ناحیه بالای شکم وارد می‌شود که در مدت زمان پنج دقیقه شدت این جریان الکتریکی افزایش می‌یابد.

 

 
یکی از مردانی که در این بیمارستان این وضعیت را تجربه کرده بود،‌ گفت: شدت درد به حدی بود که احساس می‌کردم قلب و ریه‌هایم در حال شکافته شدن هستند.

 

تجربه جالب زایمان برای مردان (عکس)

به گزارش تالاب  طراحان این ایده امیدوارند این تجربه مردان را نسبت به همسرشان به هنگام وضع حمل حساس‌تر سازد. این یک تجربه عجیب در برای چینی‌ها است که اغلب مردانشان به هنگام وضع حمل همسرشان در بیمارستان حاضر نمی‌شوند و در کنار آنها نیستند.

 

 
مسئولان این بیمارستان تاکید کردند که این اقدام به سلامت مردان آسیبی وارد نمی‌کند و همچنین بازهم نمی‌توان دردی که در این شرایط مردان متحمل می‌شوند با درد زایمان در زنان مقایسه کرد.

 


ليست صفحات
حلزون
تعداد صفحات : 45


مدل لباس مجلسینظرسنجي
    ورود به سايت

    پرچم کدوم بالاتر هست؟