close
تبلیغات در اینترنت
فال انلاین 2016
دسته بندی ها


بازديد سايت
افراد آنلاين : 2
بازديد امروز : 258
بارديد ديروز : 1,994
بازديد کل : 5,024,539

تبليغات
قیمت هتل مشهد لباس مجلسی
فال انلاین 2016

 

فال 2016 برای فروردین
 
گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت
                                               ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت،رفت
 
هر چه بوده و نبوده، مال گذشته است وباید رهایش کنید. می شود تاریخ گذشته را بست و به تقویم امروز نگاه کرد و فردایی روشن تر نوشت. برخی ها متکبرند و دوست دارند جور و جفایی کنند، از آنها دوری کنید! دلی که سست است، زود گرفتار می شود و اگر گرفتار شد و رنجشی پیش  آمد، چون قابل پیش بینی بوده، اعتراض وارد نیست! نگذارید اختلافات سطحی شما و دوست به گوش دشمن برسد!
 
فال 2016 برای اردیبهشت 
 
در نهاد خانه ی عشرت صنمی خوش دارم
                                               کز سر زلف و رخش نعل در آتش دارم
 
شکر که در بر پاشنه ی خودش می چرخد! اگر پیچ و مهره های چهار چوب عشق و زندگی سر جای خودشان بسته و محکم شوند، حتی شانس هم به شما غبطه خواهد خورد.پایه های مناصب بلند پایه موفقیت بر نظم استوار است پس منظم باشید! برای هر موقعیتی طرحی مناسب فراهم کنید! توصیه طلایی: دریای زندگی روزی طوفانی و روزی استخری است. در سایه ی امن امید و دانایی بنشینید و خوش باشید که همه چیز گذشتنی است!
 
فال 2016 برای خرداد
 
جز آستان تو ام در جهان پناهی نیست
                                           سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست
 
روزی که حس کردید به دلخواه خود رسیده اید و آسوده اید، دیگر به چپ و راست نگاه نکنید و میخ ماندن خود را بکوبید. این شاخه آن شاخه کردن به معنی اتلاف زمان و انرژی است. روش خود را طوری طراحی کنید که اگر سنگ بارید، سقف شما آسیب نبیند و این نه به آن معنی است که سقف نداشته باشید تا غم باران سنگ را نخورید! هنگامی که از همه جا بلا می بارد، خوشا کسی که یاری مهربان دارد. دل که آسوده باشد باکی نیست!
 
فال 2016 برای تیر
 
خرم آن روز کزین منزل ویران بروم
                                         راحت جان طلبم وز پی جانان بروم
 
یکی می خواهد بماند و یکی می خواهد برود. اگر قصد دارید بروید، تعلل نکنید! اینکه بگویید می روم، اما بمانید، شما را کم ارج می کند. قبل از رفتن مقصد و مسیر را خوب بررسی کنید تا اگر راه به جایی نمی برد، بمانید. اگر در وضعیتی هستید که کسی باید دست شما را بگیرد، دست خود را عصا کنید و برخیزید که این بهتر است برای شما و زودتر مستقل می شود. به غمها فکر نکنید که شما را ضعیف می کند. فردا هم روز خداست!
 
فال 2016 برای مرداد
 
کنون که می رسد از بوستان نسیم بهشت
                                        من و شراب فرح بخش و یار حور سرشت
 
از آن سوی مرز زمستان شکستن یخهای نومیدی، بوی بهار موفقیت می آید. جهان دارد جوان می شود. شما نیز انگیزه های خود را جوان کنید و گوی موفقیت را بقاپید! از آن که خیرخواه نیست چاره جویی نکنید. دشمن راه و رسم دوستی را به شما نمی نمایاند. توصیه طلایی: به جای سرزنش کردن خود یا دیگران، خودتان و آنها ر ا ببخشید و با سینه ای بی کینه آیینه خوبی ها شوید! سخت است اما می ارزد.
فال 2016 برای شهریور
 
بگرفت کار حسنت چون عشق من کمالی 
                                            خوش باش ز انکه نبود این هر دو را ز والی
 
هر روز باید از دیروز بهتر شد و چنین است که حسن و زوال شما را زوالی نخواهد بود. گاه لحظه های کوتاهی است که سالهای آینده را طراحی می کنند. گوش به زنگ ثانیه ها باشید! رؤیایی بودن خوب نیست زیرا زندگی سرشار از واقعیت است و کسی که در رؤیاهایش دنبال هدفهایش می گردد، حتی در خیال نیز خوشبخت و کامروا نخواهد شد. هرگز در موضع ضعف و ناامیدی ننشینید. چنگ بیانداز به گیسوی موفقیت!
 
فال 2016 برای مهر
 
آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند
                                          آیا بود که گوشه چشمی به ما یاد کنند؛
 
از اهل ادعا دوری کنید. به نظریه های نامعقول توجه نکنید. مشکلات خود راه به غیر متخصص ها نگویید. درباره ی کسی که اطلاعت ندارید نظر ندهید. اگر نابرابری دیدید، نگویید کاردنیا همین است. برای رسیدن به برابری بکوشید. با آشنای دل خود وارد معامله ی عشق شوید. یادگاری های قدیمی را گرامی بدارید. درست است که ظواهر نیز برای قضاوت اهمیت دارند، اما پشت پرده هم راببینید! به این ها عمل کنید و خیرش را ببینید!
 
فال 2016 برای آبان
 
چندان که گفتم غم با طبیبان 
                                     درمان نکردند مسکین غریبان
 
غم دل را نباید به هر طبیبی گفت. طبیب باید حبیب باشد تا لبخندش جراحت دل را درمان کند. این خیلی سخت است که کسی تا یک دم غافل شد، بشنود کبوترش از بامش پرید، اما شاید نشانه ای باشد تا بدانیم کبوتری که پرید، ماندنی نبود پس چه بهتر که زود دانستیم و جلو دل را گرفتیم! وقتی که رفت، دیگر مهم نیست بر کدام بام نشسته! حسود که نیستیم؟ توصیه طلایی: هنگام جوشش احساسات، گوش شما و پند ادیبان!
 
فال 2016 برای آذر
 
به عزم تو به سحر گفتم استخاره کنم
                                             بهار توبه شکن می رسد، چه چاره کنم
 
زیر قول خودتان نزنید اما اگر همه شرایط جور است و پیمان شکنی به زیان نمی انجامد و سودی نیز دارد، چه چاره! حسرت بخورید که چرا همه خوشحالند و من تنها مانده ام، در را باز کنید و به جمع بپیوندید! سپاس گذار باشید، زیرا در حلقه دل دوستان برای شما نیز جا هست. هنگامی که روح و شخصیت شما به بی نیازی برسد، یک سکه هم که داشته باشید، گنج عالم با شماست. وقت آشکار شدن است. پنهان نباشید!
 
فال 2016 برای دی
 
ابر آذاری بر آمد باد نوروزی وزید
                                     وجه می می خواهم و مطرب که می گوید رسید
 
برخی از شادی ها رایگان هستند. از حالا که زمین دارد نوروزی می شود، طبیعت پر از خوشحالی فروشی رایگان است. به بازار خداوند بروید و بدون کارت اعتباری خرید کنید! اگر وامی می خواهید و نمی دهند، فعلا دندان بر جگر بگذارید تا سال مالی تموم شود. دور نیست که کریمی بیاید و مژده ای بیاورد . پس انداز خوبی است به شرطی که روز مبادا بتوانید آن را پیش انداز کنید. مالی که آسایشی برای شما نخرد، عدمش به ز وجود!
 
فال 2016 برای بهمن
 
ای قبای پادشاهی راست بر بالای تو
                                         زینت و تاج ونگین از گوهر والای تو
 
وقتی که حافظ می گوید جامه سروری و پادشاهی به قامت شما می آید، برخیزید و آن طور که در شأن خلیفة الهی شما است از  پله های دست نیافتی موفقیت های خاص بالا بروید . تنها هم نیستید. کائنات با شما همراهند. در دست شما چتری است که سایه اش بر هر که بیفتد، آفتابی می شود. چتر را باز کنید و در سایه عشق، آفتاب بفروشید! توصیه طلایی: فرودستان را به برتری برسانید تا فردا برتر این برتریها بشوید!
 
فال 2016 برای اسفند
 
دوس وقت سحر از غصه نجاتم دادند
                                          وندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند
 
اگر از رنجی و مشکلی فارغ شدید، درست است که کمکهایی هم داشتید، اما اصل همان کوشش خودتان بود. دل را از پرداختن به ماجراهای بیهوده و حاشیه ای منع کنید! سال آینده برای شما برکاتی دارد و  نتیجه یک سال کوشش و عاقلانه زندگی کردن را خواهید دید. صبوری و بالا رفتن ظرفیت شما سپر محکمی برای شما خواهد ساخت طوری که حرفها و رفتارهای رنج آور  دیگران در شما هیچ اثر ی نخواهد کرد. شما موفقید!
ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیمدل لباس مجلسینظرسنجي
    ورود به سايت

    پرچم کدوم بالاتر هست؟